Teslimat ve İade Koşulları

1. Sitemiz üzerin(kusadasicicekci.net) verilen çiçek siparişleri,sipariş verenin istediği tarihte ve saat aralığında teslim edilmektedir.Ancak tüketiciler sipariş verirken gün içerisinde teslimat için tarafımıza enaz 1 saat süre tanımalıdırlar.

2. Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

3. Aynı gün teslimat için çiçek siparişinizi en geç saat 18:00 ye kadar vermeniz gerekmektedir, 18:00 den sonra verilen siparişlerin dağıtımı ertesi gün ilk teslim saatleri kapsamında yapılacaktır.

4. Belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

5. Teslimat saatlerimiz olan 9:00-14:00 / 14:00-19:30 saatlerinde siparişlerinizin dağıtımı ücretsiz olarak yapılır. Standart dağıtım saatlerimiz dışındaki siparişleriniz için bilgi telefon ile bilgi almanızı rica ederiz.

6. Belli tarihlerde bulunan bazı özel günlerde dağıtımlarda teslimat saat aralıklarımız geçerli değildir, yoğunluk nedeni ile gün içinde teslim edilecektir, aydincicekevi.com olarak bu konudan siz değerli müşterilerimizin anlayışını bekleriz.

7. Pazar günleri verilen çiçek siparişleri için mevcutta bulunan teslimat saatlari uygulanmamaktadır, hafta sonu nedeni ile 10:00 ile 18:00 arası teslimatlar yapılmaktadır.

8. Teslimat için çiçek bedeli dışında sizden istenebilecek ekstra gönderim bedeli sipariş verirken size bildirilmektedir.Ayrıca sipariş takip sayfamızdan siparişinizin tüm detaylarını sipariş takip kodunuz ile görebilirsiniz.

 

Yukarı