Düğünler en özel günlerdendir.Bu özel günlerde profesyonel bir ekip ile hiç bir eksik olmadan ve en küçük problem yaşamadan hayalinizdeki düğünü gerçekleştirin. Düğün günlerinde uzman ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.En mutlu gününüzde tam da hayal ettiğiniz gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Ertan Çiçekçilik olarak Kuşadası ve çevre ilçelerimizde düğün organizasyonu , açılış organizasyonu , balon süsleme gibi hizmetler veriyoruz. Yüzlerce referansımız bulunmaktadır.Mutlu müşteriler edinmek bizim en büyük gurur kaynağımızdır.Kuşadası dışında da birçok il ve ilçede hizmet verdik.Söke , Didim , Aydın gibi çevre ilçelerimizde hizmet veriyoruz.

Telefon : 0541 286 13 24 - 0256 612 35 82

Tak ve yürüyüş yolları

Ertan Çiçekçilik ve Organizasyon firmamız tak ve yürüş yollarını özenle hazırlamaktadır.Yürüyüş yolları isteğinize göre farklı konseptlerde olabilmektedir.Daha önce hazırladığımız yürüş yollarını ve takları referanslar sayfasından görebilirsiniz.

Kuşadası düğün salonu

Firmamız düğünler , doğum günleri , etkinlikler için salon veya mekan temini yapmaktadır.Kuşadası düğün salonu hizmetimiz için enaz birkaç hafta önceden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Çünkü Kuşadası düğün mekanları özellikle yaz aylarında dolu olmakta , yoğun talep nedeni ile son ana bırakılmaması önemlidir.Firmamız düğün veya etkinliğiniz için A'dan Z'ye tüm detayları düşünerek eksiksiz bir organizasyon hazırlamaktadır.Kısacası hayallerinizi gerçekleştiriyoruz :)

Kuşadası açılış organizasyon

Açılışlar firmalar , dernekler , kurum ve kuruluşlar için azami öneme sahiptir.İlk açıldıkları gün için düzenlenen etkinlikler ile kurumsal kimliklerini duyururlar.Firmamız açılışlar için açılış organizasyon hizmeti vermektedir. Kuşadası açılış organizasyon ile ilgili daha önce yaptığımız yüzlerce çalışma mevcuttur.Bu çalışmaları referanlarımız sayfasından inceleyebilir , detaylı bilgi ve ücret bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuşadası Havai Fişek Organizasyon

Havai fişek organizasyon hizmeti verebilmek için gerekli tüm belgelere ve yetkinliklere sahibiz.Yılbaşı , düğünler , açılışlar gibi zamanlarda büyük çapta havai fişek gösteri yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir , belgelerimizi inceleyebilir ve organizasyonları için havai fişek atışları yaptırabilirler.Kuşadası Organizasyon firmamız sizlere her türlü havai fişek , süsleme gibi hizmetler sunmaktadır.

Yukarı