Merhaba , Kuşadası düğün salonu sayfamıza hoşgeldiniz.Firmamız Ertan Çiçekçilik ve Organizasyon , sizlere düğün salonu temini yapmaktadır.İsteklerinize özel olarak farklı büyüklükte salonlarımız mevcuttur.Kapalı ve açık düğün salonları , kır düğünü mekanları gibi farklı alternatifler sunmaktayız.Düğün salonlarımızın fotoğraflarını sayfamızda görebilirsiniz.Salonlarımız şık ve konforludur.Firmamız uzun yıllardır Kuşadası'nda düğün organizasyon hizmeti vermektedir.Düğün salonu kiralama hizmeti yanında masa sandalye süsleme , balon süsleme gibi düğün organizasyonu ile ilgili tüm hizmetleri profesyonel ekibimiz ile sunmaktayız. Kuşadası kiralık düğün salonu için zaman ve fiyat teklifi almak isterseniz, bize telefon ve mail adreslerimizden haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0541 286 13 24 - 0256 612 35 82
Şık dekorasyon , gelişmiş ses sistemleri , geniş iç mekan

Ertan Çiçekçilik ve Organizasyon olarak , talep ettiğiniz kişi sayısına göre farklı salon seçenekleri sunuyoruz.Salonlarımızın tamamı modern dekorasyona sahip , son model ses ve ışık sistemleri ile donatılmıştır. Kuşadası düğün salonlarımız , yemekli , orkestra , pasta gibi seçenekler dahil veya hariç olarak kiralanabilmektedir.Kişi sayısına ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyanlandırma yapılır.Uygun fiyatlara düğün salonu kiralayabilirsiniz.Fiyat bilgisi almak için detayları tarafımıza iletmeniz gereklidir.

Kuşadası düğün salonları

kuşadası düğün salonu fiyatları

Kuşadası düğün salonu kiralama

kuşadasında düğün salonu kiralama

kuşadası düğün salonu fiyatları

düğün salonu fiyatları kuşadası'da

düğün salonu kuşadası

kuşadası kiralık düğün salonu
Kapalı düğün salonları

Firmamız isteğinize bağlı olarak farklı konseptlerde düğün salonları temin etmektedir.Kuşadası kapalı düğün salonu kiralama hizmeti vermekteyiz. Salonlarımızın iç dekorasyonu özenle yapılmış , iç mekanı oldukça geniştir.Davetli sayısına ve sizlerin özel isteklerine göre farklı salon seçeneklerimiz mevcuttur. Kapalı salonlarımız genelde kış aylarında tercih edilmektedir.Elbette yaz aylarında da kullanılmaktadır.Salonlarımızın tavan yüksekliği oldukça fazla ve ferah bir atmosfere sahiptir.Havalandırma sistemleri , klimaları fazlasıyla yeterlidir.

Kır düğünü Mekanları

Kuşadası'nda rüya gibi bir düğün için mekanlarımızı kiralayabilirsiniz.Kuşadası düğün salonları ve kır düğünü mekanları kiralamaktayız.Kır düğünü mekanlarımız oldukça geniş , peyzaj mimarisi yapılmış , ses ve ışık sistemleri tam olan profesyonel mekanlardır.Mekanlarımızı görmek , incelemek ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yukarı