Düğünler , açılışlar , doğum günleri , toplantılar ve tüm etkinlikler için Ertan Çiçekçilik firmamızı arayabilir , iletişim formundan mesaj gönderebilirsiniz.Didim düğün organizasyon şirketleri arasında yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet , güleryüz ve yetenekli bir ekip ile bir adım öne çıkıyoruz.Düğünler hayatınızın en özel günlerindendir ve bu günlerde hiç yanlışlık , hata ve eksik olmasını istemezsiniz. Profesyonel bir ekip ile çalışarak , gelin masasından , yürüyüş yollarına , mekanın ayarlanmasından davetlilerin masalarının süslenmesine kadar her şeyi eksiksiz yaptırabilirsiniz.Didim düğün mekanlarımızda ister kır düğünü olsun , ister salonda düğün isteyin hayalinizdeki ortamı sizlere sunuyoruz.

Telefon : 0541 286 13 24 - 0256 612 35 82


Didim Düğün Salonu

Düğününü Didim'de yapmak isteyenlere özel mekanlarımızdan dilediğini sunuyoruz.Kır düğünlerinden 5 yıldızlı otel lobilerine kadar her türlü ihtiyaca ve isteğe yönelik Didim düğün salonlarımız bulunmaktadır. Didim ve çevre ilçelerde anlaştığımız lüks oteller sayesinde dilerseniz düğününüzü deniz manzaralı şık otellerde yapabilirsiniz.Herkesin hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz.Hayatınızın en güzel gününü istediğiniz gibi yaşamak için Ertan Çiçekçilik ve Organizasyon firmamızı arayabilirsiniz.Didim düğün salonu kiralamak ve düğün organizasyonu ile ilgili bilgi almak için haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.Telefonlarımız açıktır.

Tak ve yürüyüş yolları

Düğünlerin vazgeçilmez unsurlarından olan tak ve yürüyüş yollarını da kendi ekibimiz ve kendi araç gerecimiz ile oluşturuyoruz.Sadece yürüyüş yolları değil , gelin masasından , süslemelere , balonlara , çiçeklere kadar tamamen tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Didim Organizasyon Hizmetlerimiz

Düğün organizasyonları yapmakta olan firmamız ayrıca açılış organizasyonu , balon süsleme,havai fişek organizasyon gibi hizmetler de vermektedir.Uzman ekibi ile tüm yetkinliklere sahip , edindiği tecrübeler ile en kaliteli himeti sunan firmamız haftanın her günü hizmet vermektedir.Her türlü organizasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Didim Havai Fişek Organizasyon

Bildiğiniz gibi havai fişek gösterileri için uzman kişiler ve belgeler gereklidir.Gerekli izinleri olmayan kişiler havai fişek gösterilerini gerçekleştiremezler.Biz ekip olarak tüm belgelere sahibiz ve havai fişek organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde yapıyoruz.Didim havai fişek organizasyon hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Didim balon süsleme - organizasyon

Didim balon süsleme hizmetimiz yeni açılan iş yerleri , dernekler , kurum ve kuruluşlar için , farklı renklerde ve istenilen şekilde yapılan balonlardan süsleme yapma işlemidir. Balon süsleme işlemini en şık biçimde yapıyoruz.

Kuşadası Düğün Organizasyon